2 Daagse bijscholing lerarenteam

Vorig jaar schreven we een nieuwe schoolvisie. Een startpunt om onze schoolwerking de komende jaren onder de loep te nemen en na te gaan of het volgens deze visie is. Op die manier willen we onze werking afstemmen op de nieuwe visie. Niet door revolutie maar door evolutie.

  

  

 

Het eerste wat we bekijken is de schoolorganisatie of schoolstructuur. Sluit ons jaarklassensysteem aan bij de huidige visie? Omdat je dit niet snel even bespreekt zijn we op 2 daagse gegaan met het schoolteam zodat we rustig en ongestoord konden werken met een heldere geest. Daarom 2 pedagogische studiedagen op 3 & 4 oktober waarop de kinderen vrij waren.

2D2

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De 2 daagse werd opgebouwd met allerhande groepsspelen, stevige informatie, groepsoverleg, wandelgesprekken, ontspanning en voorstellingen. Zo zijn we gekomen tot een leerrijke, intense en vermoeiende 2-daagse. Maar op vrijdag namiddag keerden we voldaan terug naar huis nadat er hard gewerkt werd.

2D3 2D8

Een unieke ervaring die ons team weer sterker maakt.

 

Contact

Tichelovenstraat 2 - 3990 Peer
Telefoon: 011/63.30.32
secretariaat@bsticheleer.be
directie@bsticheleer.be